Rėmėjai
19080
page-template-default,page,page-id-19080,stockholm-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
paulig_logo
PAULIG COFFEE LIETUVA

Šventės dalyviai galės mėgautis Paulig kava. Šio gėrimo ir maisto derinimas šiuo metu sparčiai populiarėja. Kava ir maistas dera tada, kai turi bendrų skonių, pavyzdžiui, kava visada tinka su šokoladu, nes ir kavos skonyje galima justi šokoladą. Kavą prie maisto derinti galima ir kontrastų principu, pavyzdžiui, prie turtingo, riebaus torto rinktis lengvą, vaisišką juodą kavą. PAULIG CITY CAFÉ  liniją sudaro skirtingo skonio kavos – tiek tamsios, skirtos gerti su pienu, tiek šviesios, vaisiškos. Tad rasite kokią kavą priderinti prie bet kokio torto.

Renginio metu kvečiame į kavos degustaciją „Druskos skonis kavoje“

Daugiau apie PAULIG kavą
SANTA MARIA LIETUVA

Prieskonių gamintojai Santa Maria Lietuva Tortų turnyrui dovanoja didįjį Druskininkų gimtadienio tortą! Tortu vaišintis kviečiame visus kurorto svečius ir gyventojus. Už jį surinkti pinigai bus paaukoti Maltiečių ordinui.

Konkursinių tortų kepimui ir dekoravimui rekomenduojame naudoti ypatingai kokybiškus Santa Maria akmens druskos kristalus, kurie tinka net pačiam išskirtiniausiam tortui. 

Renginio metu kviečiame į paskaitą „Druskos įvairovė ir jos panaudojimas konditerijoje“ 

Daugiau apie SANTA MARIA prieskonius
Santa Maria
Bosch
Bosch
BOSCH LIETUVOJE

Pagrindinio mėgėjų Tortų turnyro prizo steigėjas – Bosch. Mėgėjų Tortų turnyro nugalėtojas/-a – daugiausiai teigiamų įvertinimų sulaukusio torto autorė/-ius bus apdovanota/-as pagrindiniu prizu – virtuviniu kombainu Bosch MUM5 Professional modeliu su visais priedais. 

Bosch buitinė technika Lietuvoje yra pirmasis pirkėjų pasirinkimas pagal geriausią kainos ir kokybės santykį ir pelnytai didžiuojasi „Best Buy Award“ apdovanojimu.

Daugiau apie BOSCH produkciją

Dr. Oetker LIETUVA

„Dr. Oetker“, kaip ir daugelis Turnyro dalyvių, žino, jog „kokybė – geriausias receptas“. Vadovaudamasi šiuo požiūriu, ši šeimos įmonė jau daugiau nei šimtą metų kuria aukštos kokybės maisto produktus, su kuriais suktis virtuvėje smagu ir lengva, o patiekalai kaskart stebina puikiu skoniu. Dosnus krepšys „Dr. Oetker“ produktų atiteks ir Turnyro simpatijų prizų laimėtojai/-ui.

Daugiau apie Dr.Oetker produkciją
Dr. Oetker

LIETUVOS RESTORANŲ VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

Tortų turnyro partneris – Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija, vienijanti daugiau nei 90 šių profesijų atstovų. Lygiuodamasi į pasaulio virtuvių tendencijas bei siekdama gerinti Lietuvos visuomeninio maitinimo gastronomijos standartus, asociacija palaiko Tortų turnyro idėją. Asociacijos žinios ir patirtis padeda burti konditerijos profesijos bei amato atstovus ir drauge stiprinti jų įvaizdį, profesines bei verslo galimybes.

Daugiau apie LVVKA